Álláshirdetés - Karosszéria lakatos állás a Preisz Autópark Kft.-nél

A pilisszentiváni Preisz Autópark Kft. karosszéria lakatost keres.

Feladatok:
- Karosszéria elemek bontása, összeépítése és felszerelése
- Lakatos és hegesztési munkák elvégzése
- Márkafüggetlen sérült gépjárművek karosszéria javítása
- Együttműködés a fényezőműhellyel
- Munkaterület és a szerszámok tisztán és karbantartása

Elvárások:
- Karosszéria lakatos végzettség
- Tapasztalat a sérült autók javításában
- Pontos, precíz önálló munkavégzés
- Ügyfélbarát hozzáállás

Amit kínálunk:
- Jó munkahelyi körülmények
- Együttműködő fiatalos csapat
- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatás

Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
2084, Pilisszentiván, Bánki Donát utca 2.

Érdeklődni:
preisz.autopark@gmail.com
06-30-489-89-81

(Preisz Autópark Kft.)

view counter

Programot ajánlok!

Navigáció

Szavazás

Hányast adnál a Varkapu.info-nak a térség tájékoztatásával kapcsolatban?:

Cégtár

Első és egyedülálló 4 csillagos szálloda a Zsámbéki-Medencében.

varkapu.info hírlevele

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Tartalom átvétel