Álláshirdetés – Betanított munka a Liegl & Dachser raktárában

09:05 | 2019 02. 18.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

A Liegl & Dachser Logisztikai Kft. pilisvörösvári csapatába keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Betanított munka – raktárban

Feladatok:

  • autógyárakban használt újrahasznosítható műanyag ládák tisztítása, rakodása, minőségi válogatása (max. 20 kg),
  • ipari ládamosó-gép kezelése,
  • A raktári rend fenntartása.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  •  megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • jártasság a csapatmunkában,
  • 2 műszak vállalása.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  •  versenyképes fizetés, rendszeres havi teljesítmény prémium + cafeteria + éves bónusz,
  • munkavégzés csak hétfőtől péntekig,
  • kétműszakos munkarend: 05:00-14:00 / 13:20-22:20 között,
  • munkába járási költség támogatása,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az agnes.demeter@dachser.com e-mail címre.

(Liegl & Dachser)

Címkék: , ,