Álláshirdetés – Munkatársat keres a solymári PEMÜ

07:37 | 2020 05. 22.

A PEMÜ Műanyagipari Zrt. folyamatosan bővülő műanyagipari termékeket előállító vállalat munkatársat keres TECHNOLÓGUS munkakörbe.

Feladatok:

  • Gyártási technológiák elkészítése
  • A technológiai folyamatok és a termelés hatékonyságának folyamatos javítása, dokumentálás
  • Új termék bevezetésénél a gyártási, technológia folyamat előkészítése
  • Műveleti munkautasítások, folyamatparaméterek, hibakatalógusok készítése, kezelése
  • Műszakvezető, gépbeállítók, operátorok képzése
  • Kimutatások készítése a vezetés felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műanyagipari szakirányú végzettség vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Eredmény-, minőség-, vevőorientáltság
  • Önálló munkavégzés, felelősségvállalás
  • Határozottság, terhelhetőség
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodás

Előny:

  • Legalább 3 éves technológusi tapasztalat.
  • ISO TS 16949 szabvány és minőségbiztosítási eszközök (8D, FMEA, PPAP, stb.) ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy nagy múltú, 100%-ban magyar tulajdonú, innovatív vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, bónuszok, munkába járás támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Solymár, Terstyánszky út 89.

  • A pályázatokat – önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével – az info@pemu.hu e-
    mail címre várjuk.