Álláshirdetés – Portás munkatárs jelentkezését várja a solymári PEMŰ

11:35 | 2019 09. 19.

A PEMŰ Zrt. munkatársakat keres portaügyelet ellátó munkakörbe solymári telephelyére!

Szakirányú végzettséggel (személy- és vagyonőr), legalább 2-3 éves szakmai tapasztalattal és alapfokú informatika ismeretekkel rendelkező munkatársat keresünk folyamatos munkarendbe.

Feladatok:

  • Személyporta be- és kiléptetés felügyelete (dolgozók, vendégek, VIP személygépkocsi forgalom)
  • Teherporta forgalom menedzselése (gépkocsival érkező vevők, szállítók ellenőrzött ki- be léptetése.
  • Nappali- Éjszakai felügyelet és járőrszolgálat

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (személy- és vagyonőr)
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén)
  • Alapfokú informatikai ismeret

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási támogatás (bérlettérítés vagy céges buszjárat Esztergom-kertváros, Dorog, Kesztölc, Leányvár, Piliscsév, Pilisjászfalu, Piliscsaba, Pilisvörösvár, Pilisszentiván, Tinnye, Annavölgy, Sárisáp, Dág, Úny, Máriahalom, településekről)
  • Személyes fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • Külön bónuszok
  • Szükség esetén lakhatás biztosítása
  • Rendezvényeken való részvétel (családi majális, mikulásünnepség ajándékkal, karácsonyi ünnepség)

Jelentkezés, információkérés:

Telefon: 06-26/561-272
e-mail: molnarl@pemu.hu
személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.

(Pemű Zrt.)