Álláshirdetés – Projektmenedzsert keresnek Solymáron

13:31 | 2020 11. 17.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

A PEMŰ Műanyagipari Zrt., folyamatosan bővülő műanyagipari termékeket előállító vállalat keres munkatársat Projektmenedzser / Kereskedelmi Asszisztens munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Piackutatás, partnerkeresés
  • Piac- és versenytárs elemzés, piackutató cégekkel kapcsolattartás
  • Kiadványok, webshop, weblap háttéranyagainak összeállításában, elkészítésében való közreműködés
  • Piaci lehetőségek folyamatos elemzése
  • Hírlevelek kidolgozása
  • Új potenciális partnerek keresése, kapcsolatfelvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel, Word)
  • Eredmény-, minőség-, vevőorientáltság
  • Önálló munkavégzés, felelősségvállalás
  • Határozottság, terhelhetőség
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy nagy múltú, 100%-ban magyar tulajdonú, innovatív vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, bónuszok, munkába járás támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok

Munkavégzés helye:

  • 2083 Solymár, Terstyánszky Ödön u. 89.

  • A pályázatokat az info@pemu.hu e-mail címre várjuk.

(PEMŰ Zrt.)

Címkék: , ,