Álláshirdetés – Raktárkezelő munkatársat keresnek Pilisszentivánon

11:54 | 2018 02. 20.

Kategóriák: Pályázatok

Az autóipari beszállító KIPP CAR COMFORT SYSTEMS HUNGARY KFT. pilisszentiváni telephelyére RAKTÁRKEZELŐ munkakörbe keres munkavállalókat.

Elvárások:

  • Termelővállalatnál raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncakezelő jogosítvány
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Erős minőségi- és felelősségtudat
  • Megbízhatóság
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • Több műszak vállalása

Feladatok:

  • Szerelősorok alkatrészellátása
  • Alapanyag és késztermékrakodások elvégzése kézi és gyalogkíséretű targoncával
  • Beépülő termékek és szériában futó gyártási megbízások kézi, illetve egyszerűbb berendezésekkel történő összeszerelése (alkalmanként)
  • Csomagolási feladatok ellátása
  • Termelési dokumentációk kitöltése
  • Önellenőrzési feladat ellátása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag: megemelt, kiszámítható bérezés
  •  Cafeteria juttatás 37.400Ft/hó bruttó
  • Bónusz lehetőség évente kétszer
  • Munkavállalók munkába járásának biztosítása vállalati buszokkal
  • Kellemes, tiszta munkahelyi környezet
  • Stabil cégnél, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, önéletrajzát az alábbi elérhetőségekre várjuk:

  • e-mail: info.ccs.hungary@kipp-ccs.com vagy KIPP Car Comfort Systems Hungary Kft. (2084 Pilisszentiván, Bányatelep 14.)

További információért kérjük, keresse bizalommal munkatársunkat a 06/30 311 86 88-as telefonszámon.

Címkék: , ,