ÁLLÁSHIRDETÉS – Raktárkezelőt keres a pilisszentiváni Gentherm

09:08 | 2019 01. 30.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Itt az idő megugrani a következő lépcsőfokot! Csatlakozz a Gentherm raktárához Pilisszentivánon!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes javadalmazás,
  • alapbéren felüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés havi részletekben, havonta jelenléti és minőségi prémium, törvényi előírásnál jóval magasabb műszakpótlék),
  • ingyenes céges buszjárat,
  • kellemes munkahelyi környezet.

A TE FELADATAID:

  • Bevételezés és árukiadás;
  • Kéziszkenner használata a raklapok összekészítéséhez;
  • Raklapok mozgatása a megfelelő területre.

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Előnyt jelent, ha:
    • van targoncakezelő jogosítványod (ha nincs, megszerzésében a cég támogat);
    • hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot;
    • ismered az MS Officet és az SAP-t;
    • alapszinten beszélsz angolul vagy németül;
  • fontos számodra, hogy munkádat felelősségteljes és önállóan végezd;
  • vállalod a 2 műszakos munkavégzést.

Jelentkezésed e-mailben várjuk a cv@gentherm.com címre, vagy add le személyesen a portaszolgálatunkon. Címünk: 2084 Pilisszentiván, Bányatelep 14.
További információért hívd a 06-26/567-957-es vagy 06-26/567-738-as telefonszámot!

Címkék: , , ,