Álláshirdetés – Raktáros munkakörbe keres kollégát a Liegl & Dachser

12:55 | 2017 06. 26.

Kategóriák: Pályázatok

A Liegl & Dachser Kft pilisvörösvári telephelyére keresünk munkatársat két és három műszakos munkarendbe a következő munkakörbe: Raktáros

Feladatok:
• A raktárba beérkező küldemények lerakodása, áru tételes átvétele.
• Raklapok be- és kitárolása targoncával, tehergépjárművek megrakodása.
• Kiszállítási megbízások alapján történő komissiózás.
• Készletellenőrzés, leltározásban történő részvétel, termékek válogatása, címkézése.
• Az árumozgatással kapcsolatos dokumentáció kezelése, árumozgás adminisztrálása lézeres vonalkód olvasóval.

Elvárások: az ideális jelölttel szemben:
• min. 8 általános iskolai végzettség
• megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
• erkölcsi bizonyítvány

Az elbírálásnál előnyt jelent:
• raktárosi gyakorlat
• 1-2 év targoncavezetői tapasztalat
• középfokú végzettség

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés, rendszeres teljesítményprémium + Cafeteria
• kiváló munkakörülmények

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, és átvállaljuk a targoncás jogosítvány megszerzésének költségeit!

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát a gergely.halmschlager@dachser.com címre, vagy személyesen leadható a Dachser telephelyen: 2085 Pilisvörösvár Ipartelep u. 1

(Liegl & Dachser)

Címkék: , ,