Álláshirdetés – Raktáros munkatárs jelentkezését várják Solymáron

10:32 | 2019 11. 28.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

A PEMÜ Zrt. raktárost keres solymári telephelyére.

Feladatok

  • Készletek bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
  • Érkező kamionok le és felrakodása (targonca segítségével)
  • A termelés teljes körű kiszolgálása, a termelésből érkező készáru készletre vétele;
  • A kapcsolódó számítógépes és papíralapú adminisztráció elvégzése.
  • A raktári rend fenntartása.
  • Hasonló munkakörben történő kolléga helyettesítése

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú szakmai végzetség
  • 1-3 év raktári tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy nagy múltú, 100%-ban magyar tulajdonú, innovatív vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, bónuszok, munkába járás támogatása
  •  Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Egyműszakos munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Jelentkezés, információkérés:
Sebők Dóra
e-mail:  sebokd@pemu.hu
személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.
telefon: +3626/561-222 vagy +3620/376-2250