Álláshirdetés – Raktáros munkatársat keres a Liegl & Dachser

13:41 | 2017 12. 30.

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Logisztikai raktárunkba keresünk  munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Raktáros

Feladatok:

  • A raktárba beérkező áruk tételes átvétele, kiadása.
  • A raktárban tárolt áruk targoncával történő ki- és berakodása, mozgatása.
  • A szükséges dokumentációk ellenőrzése, nyilvántartások készítése.
  • Kézi anyagmozgatás
  • Munkaeszközök és munkakörnyezet tisztán tartása, karbantartása

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Legalább szakmunkás végzettség
  • 1-2 év targoncavezetői tapasztalat, végzettség
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • raktárosi gyakorlat
  • erkölcsi bizonyítvány

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt
  • raktár-gazdálkodási területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, rendszeres teljesítmény prémium
  • vonzó béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • kiváló munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör
  • munkaidő: hétköznapokon 6-15 óráig
  • TARGONCÁS jogosítvány megszerzése !

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát a gergely.halmschlager@dachser.com címre.

Jelentkezési határidő: 2018. január 30.

(Liegl & Dachser)