Álláshirdetés – Rendszergazdát keres a Liegl & Dachser

17:19 | 2017 11. 15.

Kategóriák: Pályázatok

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Rendszergazda

Feladatok:

  • 1st Level Support felhasználókkal napi szintű kapcsolattartás
  • Hibabejelentések és változáskérelmek adminisztrációja
  • Napi kapcsolattartás a németországi IT service desk központtal és a 2nd Level Supporttal
  • Rendszeres külföldi IT oktatáson való részvétel
  • HW eszközök telepítése, konfigurálása, karbantartása
  • HW eszközök javíttatása, javítások adminisztrációja

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • angol tárgyalóképes nyelvtudás (a mindennapi feladatok ellátásához elengedhetetlen a szóbeli és írásbeli valós tudás)
  • szakirányú középfokú végzettség
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • jó kommunikációs készség
  • önálló problémamegoldás
  • „B”kategóriás jogosítvány

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi háttér
  • vonzó béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • emberközpontú munkahely
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű, fényképes önéletrajzát az agnes.demeter@dachser.com e-mail címre.

(Liegl & Dachser)

Címkék: , ,