Álláshirdetés – Szállítmányozási koordinátort keres a Liegl & Dachser

14:30 | 2017 12. 21.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 9 vidéki telephelyén közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának

Pilisvörösvári csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Délutáni szállítmányozási koordinátor munkakörbe

Feladatok:

  • Egész országra kiterjedő kiszállítási küldeményekhez kapcsolódó szállítmányozási feladatok megfelelő megszervezése, végrehajtása, ellenőrzése, rész és komplett rakományok előkészítése.
  • Meglévő és várható adatok alapján elsődlegesen kamionok diszponálása és a gépkocsivezetők tájékoztatása.- Kiemelt megbízók megrendeléseinek megfelelő kezelése.
  • Fuvarozók felé megbízások kitöltése és elküldése.
  • Induló és/vagy érkező fuvarjáratokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • 17:00 óra után érkező importok kezelése, szükség esetén visszajelentése.
  • EKÁER kezelése, módosítása.

Elvárások:

  • Legalább 3 éves multinacionális vállalatnál hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű kezelése
  • Ügyfél orientáltság
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Döntéshozatali képesség
  • Határozott fellépés, pontosság, megbízhatóság
  • Proaktív, motivált személyiség

Előny:

  • Alapfokú angol- vagy német nyelvtudás

Munkaidő:

  • Hétfőtől – Péntekig: 11:00 – 20:00-ig

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a zsuzsanna.thoma@dachser.com és agnes.demeter@dachser.com e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2018.január 15.

(Liegl & Dachser)

Címkék: , ,