Álláshirdetés – Ügyfélszolgálati referenst keres a Liegl & Dachser

17:28 | 2019 09. 25.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának. Pilisvörösvári központunkba keresünk angolul beszélő munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Ügyfélszolgálati referens

Feladatok:

  • szállítmányozási megbízások teljes körű lebonyolítása (fogadása, ellenőrzése, visszaigazolása, rögzítése)
  • a szállítmányok útjának nyomon követése, az esetlegesen felmerülő problémák hatékony és szakszerű kezelése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • kapcsolattartás a belföldi és nemzetközi kirendeltségekkel a hálózaton belül
  • ügyfél elégedettség javítása

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • 10 ujjas gépírás
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs készség
  • stresszhelyzetek kezelése

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • német nyelv ismerete
  • felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát „Ügyfélszolgálati referens” tárgy megjelöléssel az zsuzsanna.thoma@dachser.com és monika.decsy-nagy@dachser.com e-mail címre.

(Liegl&Dachser)

Címkék: , ,