Álláshirdetés – Ügyfélszolgálati referenst keres a Liegl & Dachser

15:31 | 2017 11. 16.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári központunkba angolul beszélő Ügyfélszolgálati referens munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • gyűjtő szállítmányozási megbízások teljes körű lebonyolítása (fogadása, ellenőrzése, visszaigazolása, nyomon követése);
  • kérdések, kérések minőségi módon történő feldolgozása; az esetlegesen felmerülő problémák hatékony és szakszerű megoldása az ügyfél elégedettség javítása érdekében;
  • telefonos és írásos kapcsolattartás ügyfelekkel és a belföldi kirendeltségekkel; a hálózaton belüli nemzetközi kirendeltségekkel és külföldi megbízókkal angol nyelvű kapcsolattartás.

Elvárások a jelentkezővel szemben:

  • középfokú végzettség;
  • alap szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • 10 ujjas gépírás;
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó- és stresszhelyzet kezelési készség;
  • szolgáltatásorientált; képes és szeret csapatban dolgozni/gondolkodni;
  • terhelhetőség; pontos, precíz munkavégzés;
  • határozott, lendületes, rugalmas, motivált személyiség.

Szükséges nyelvtudás:

  • angol – középfok/ kommunikációs szintű (magabiztos, aktív)  nyelvismeret írásban és szóban egyaránt.

Előnyt jelent:

  • alapfokú németnyelv tudás;
  • logisztikai vagy gazdasági végzettség;
  • hasonló munkakörben (logisztika, ügyfélszolgálat) szerzett tapasztalat;
  • vám ismeret.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkahely kihívásokkal teli munkakör;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • professzionális csapathoz való csatlakozás;
  • nemzetközi háttér;
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások (Cafeteria);
  • utazási hozzájárulás, egyéb juttatások.

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár – Customer Service osztály

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a zsuzsanna.thoma@dachser.com és az  agnes.demeter@dachser.com e-mail címre.

(Liegl & Dachser)

Címkék: , ,