Álláshirdetés – Üzemi takarító munkatársat keres a Liegl & Dachser

19:40 | 2018 07. 16.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

A Liegl & Dachser Kft. pilisvörösvári csapatába keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Üzemi takarító-délután 4, vagy 6 órában

Feladatok:

  • Napi takarítási, fertőtlenítési feladatok elvégzése az irodákban, valamint mosdók, mellékhelyiségek takarítása.
  • Hulladékgyűjtők kiürítése, zsákok cseréje.
  • Ablakok, ajtók burkolatok tisztítása.
  • Irodai berendezések portalanítása.Raktári étkezők, öltözők takarítása.

Elvárások:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • délelőtti és délutáni munkavégzés beosztás alapján  (nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • munkavégzés csak hétfőtől péntekig
  • munkába járási költség támogatása (személygépkocsi esetén 15 Ft/km, távolsági bérlet esetén, annak 86%-a kerül kifizetésre)ű
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az agnes.demeter@dachser.com, peter.jako@dachser.com e-mail címre.

(Liegl & Dachser)

Címkék: , ,