Álláshirdetés – Vámügyintézőt keresnek Pilisvörösváron

09:57 | 2021 06. 09.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Cégünk Magyarországon a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén  több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Vámügyintéző

Feladatok:

  • A nagy-britanniai export szállítmányok ügyintézése az indulástól az érkezésig
  • Bejelentési adatlap kitöltése és elektronikus megküldése
  • Kommunikáció raktárral, társosztályokkal, valamint az ügyfelekkel
  • Számla adatok ellenőrzése
  • Szállítmányok nyomon követése, riportálása az ügyfelek felé
  • KPI statisztikák készítése

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság
  • Érettségi
  • OKJ-s vámszakmai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó konfliktuskezelő és probléma megoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi háttér
  • vonzó juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével az agnes.simon@dachser.com e-mail címre.

(Liegl & Dachser)

Címkék: , , ,