Álláshirdetés – Villanyszerelő jelentkezését várják Solymáron

08:45 | 2019 11. 25.

A PEMÜ Zrt. villanyszerelőt keres solymári telephelyére.

Feladatok

  • Elektromos hibák felderítése és elhárítása
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Előny

  • Érintésvédelmi  felülvizsgáló végzettség
  • Erősáramú villanyszerelői szakképesítés vagy szakmunkás bizonyítvány
  • Hasonló területen végzett munka, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely egy nagy múltú, 100%-ban magyar tulajdonú, innovatív vállalatnál
  • Versenyképes fizetés, bónuszok, munkába járás támogatása
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Azonnali munkakezdés
  • Egyműszakos munkakör
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Jelentkezés, információkérés:
Sebők Dóra
e-mail:  sebokd@pemu.hu
személyesen: 2083 Solymár, Terstyánszky út 89.
telefon: +3626/561-222 vagy +3620/376-2250