Bányai Bútorok: bérszámfejtő és helyszíni szerelő állás Vörösváron

13:05 | 2020 11. 17.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

A Bányai Bútorok 43 éve stabilan működő asztalosipari vállalkozás. Pilisvörösvári üzemünkbe és irodánkba új munkatársakat keresünk!

Irodába: bérszámfejtő és könyvelést segítő munkatárs – részmunkaidős
Üzembe: asztalos, helyszíni szerelőnek – teljes munkaidős

Ha érdekli az állás hívja a 0626 330 341-es telefonszámot, vagy küldje el fényképes önéletrajzát az allas@bbmobel.com email címre. Munkavégzés helye: 2085 Pilisvörösvár Kamilla utca 4.

Iroda – Bérszámfejtő és könyvelést segítő pozícióba

Feladatok:

  •  bérszámfejtés
  • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • könyvelő munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakmai tapasztalat a bérmszámfejtés területén
  • problémamegoldó képesség
  • önállóság, precizitás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • részmunkaidős foglalkoztatás (napi 6 óra)
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • céges munkafolyamatok betanítása

Üzem és külső helyszínek – Helyszíni szerelő

Feladatok:

  • Bányai Bútorok Kft. által gyártott és forgalmazott asztalosipari termékek helyszíni installálása.
  • együttműködés a projektvezetőkkel

  •  igazolható szakmai tapasztalat
  • kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó képesség
  • asztalos, bútorasztalos szakirányú végzettség
  • önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • utazási hajlandóság
  • B. kategóriás jogosítvány

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • kiemelkedő bérezés
  • változatos projektek
  • szakmai fejlődési lehetőség

(Bányai Bútorok)

Címkék: , ,