Inside Sales Executive állás Pilisvörösváron

18:57 | 2019 07. 25.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Cégünk Magyarországon a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári központunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Inside Sales Executive

Feladatok:

  • Ügyféligények felmérése, ajánlatkérések feldolgozása
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, hideg hívások lebonyolítása
  • Ügyfélportfólió gondozása
  • Ajánlatok/ árak kiadása / nyomon követése

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontúság
  • értékesítői attitűd
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • magabiztos informatikai tudás
  • kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • vonzó béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • kiváló munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  •  logisztikai tapasztalat
  • szállítmányozási területen szerzett többéves munkatapasztalat
  • integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a zsuzsanna.hajnal@dachser.com és agnes.demeter@dachser.com e-mail címre.

(Liegl&Dachser)

Címkék: , ,