Raktárosi állás részmunkaidőben is a Liegl & Dachsernél!

07:43 | 2018 11. 16.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

A Liegl & Dachser Logisztikai Kft. pilisvörösvári csapatába keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Raktáros/Targoncavezető-RÉSZMUNKAIDŐBEN IS

Feladatok:

  • A gyűjtő és raktárba beérkező áruk tételes átvétele, kiadása, a raktári folyamatok figyelembevételével
  • A raktárban tárolt áruk targoncával történő ki-  és berakodása, mozgatása
  • A szükséges dokumentációk ellenőrzése, nyilvántartások készítése

Elvárások:

  • legalább szakmunkás végzettség
  • új, vagy régi típusú targoncavezetői jogosítvány (régi típus esetén átvállaljuk a képzési költségeket)
  • targoncavezetői/raktárosi tapasztalat
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • jártasság a csapatmunkában
  • több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, rendszeres havi teljesítmény prémium + cafeteria 20.000 Ft/hó értékben + éves bónusz
  • munkavégzés csak hétfőtől péntekig- 4, illetve 6 órás munkavégzés is lehetséges! (hajnalban 04:00-08:00-ig/04:00 – 10:00-ig, vagy este 18:00-22:00-ig/18:00-24:00-ig)
  • munkába járási költség támogatása (személygépkocsi esetén 15 Ft/km, távolsági bérlet esetén, annak 86%-a kerül kifizetésre)
  • régi típusú jogosítvány esetén átvállaljuk a képzés költségeit
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Pilisvörösvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az agnes.demeter@dachser.com e-mail címre.

(Liegl & Dachser)

Címkék: , ,