Sport Benkó Barbara magabiztosan nyert Ausztriában

Benkó Barbara magabiztosan nyert Ausztriában
Pilisvörösvári hegyikerékpáros olimpikonunk, Benkó Barbara folytatja remeklését, hiszen a kiváló ciprusi versenyeket követően ezúttal az osztrák Kamptal Klassik Trophy C1-es besorolású versenyen szerepelt, ahol megnyerte az elit hölgyek kategóriáját.

Sport Benkó Barbara volt a legjobb a gyulai kerékpáros versenyen

Benkó Barbara volt a legjobb a gyulai kerékpáros versenyen
A női elitben nem történt meglepetés, a Focus kerekese, a válogatott Benkó Barbara tekert át elsőként a célvonalon a gyulai versenyen. U17-ben az első Fetter Erik lett, U19-ben pedig Buzsáki Virág a Pilis Cross Country Clubtól.

Sport Benkó Barbi papírforma szerint győzött Pilisvörösváron

Benkó Barbi papírforma szerint győzött Pilisvörösváron

Az elit kategóriában Parti András és Benkó Barbara győzelmével zárult a Honda Éles XCO Magyar Bajnokság. A Pilis Cross Country Club már másodszor rendezett országos bajnokságot Pilisvörösváron.

Sport Kiválóan szerepeltek a fiatal kerékpárosok Ausztriában

Kiválóan szerepeltek a fiatal kerékpárosok Ausztriában

A hétvégén a magyar utánpótlás korosztályú kerékpárosok az ausztriai Krumbach-ban értek el sikereket. A versenyen többen is a Pilis Cross Country Club színeiben indultak el a viadalon. Kelenföldi Áron U15-ben, Kubovics Klaudia U17-ben lett 7., Bányai Dominik pedig az U17-es fiúk között végzett a 6. helyen.