Sport Benkó Barbara negyedik lett a maraton Európa-bajnokságon

Benkó Barbara negyedik lett a maraton Európa-bajnokságon
Bankó Barbara (Focus XC Team) alaposan meglepte a maraton specialistákat a szlovákiai Szvitben rendezett Mountain bike XCM Európa-bajnokságon. A pilisvörösvári kerékpáros megszerezte a negyedik helyet!

Sport Németországban is Európa-bajnok lett Háromszéki Petra!

Németországban is Európa-bajnok lett Háromszéki Petra!

25 ország versenyzői. 5 nap, 5 különböző pálya a németországi Hohegeiß sűrű fenyőerdőiben és sípályáin. Majdnem 600 lövés. Volt sár, négykézláb mászás, köd, eső, napi 7-9 km gyaloglás. Nagyon szép, de annál keményebb pályák.

Sport A horvátok ellen játszik a magyar U17-es válogatott Dorogon

A horvátok ellen játszik a magyar U17-es válogatott Dorogon
Július 31-én hétfőn 17.30-tól Dorogon, a Buzánszky Jenő Stadionban rendezik a Telki Kupa horvátok elleni meccsét. A tornán az U17-es korosztályos válogatott méri össze tudását a horvát, cseh és szlovák nemzeti tizeneggyel - írja a kemmai.hu.

Sport Manhercz gól, magyar ezüst a vízilabda VB-n

Manhercz gól, magyar ezüst a vízilabda VB-n

Hatalmas küzdelemmel zárta szereplését a magyar vízilabda válogatott a 2017-es világbajnokságon, ami ezúttal a második helyezésre volt elég. Manhercz Krisztián, pilisvörösvári büszkeségünk egy találattal és kemény védekezéssel segítette hozzá a hazaiakat az eredményhez.

Sport Hatodik helyen végeztek a helyi kerékpárosok az Európa-bajnokság csapatváltójában

Mint arról a Varkapu.info beszámolt, hazánkat négy helyi sportoló is képviseli az Olaszországban zajló Mountain Bike Európa-bajnokságon. Csütörtökön csapatváltóval vette kezdetét a kontinensviadal, amelyben a magyar csapat a hatodik helyen végzett!

Sport Védekezésben Manhercz volt a császár - Döntőben a magyar vízilabda válogatott

Védekezésben Manhercz volt a császár - Döntőben a magyar vízilabda válogatott
5-7-es győzelemmel döntőbe jutott a magyar férfi vízilabda válogatott csütörtök este a FINA vizes világbajnokságon. Manhercz Krisztián ezúttal nem tudott gólt lőni a Margitszigeten, védekezésben azonban hatalmas szükség volt rá az elődöntőben.

Sport Csütörtök este az elődöntőben szurkolhatunk Manhercz Krisztiánnak

Csütörtök este az elődöntőben szurkolhatunk Manhercz Krisztiánnak
Miután két napja magabiztosan legyőzte Oroszországot a magyar férfi vízilabda válogatott a budapesti FINA vizes világbajnokságon, csütörtök este már az elődöntőben találkozik a görög csapattal.

Sport Európa-bajnokságon tekernek a pilisvörösvári és csabai sportolók - Szurkolásra fel!

Két pilisvörösvári és két piliscsabai sportolóért is izgulhatunk a július 27. és 30. közötti Mountain Bike Európa-bajnokságon. Benkó Barbara, Buzsáki Virág és Fetter Erik két társukkal kiegészülve csapatversenyen is megmutatják, hogy mire képesek együtt. Emellett a váltó tagok és a piliscsabai Palumby Zsombor egyénileg is indulnak a versenyen.

Sport Három hatalmas gólt lőtt Manhercz Krisztián a negyeddöntőben

Három hatalmas gólt lőtt Manhercz Krisztián a negyeddöntőben
A negyeddöntőben a magyar férfi vízilabda válogatott Oroszország ellen szállt vízbe a budapesti FINA világbajnokságon. A Margitszigeten a hazai csapat 14:5 győzelmet aratott, vörösvári büszkeségünk, Manhercz Krisztián három hatalmas gólt lőtt.

Sport Magyar Bajnok lett a 11 éves pilisszentiváni kajakos, Majnek Panna Bella

Magyar Bajnok lett a 11 éves pilisszentiváni kajakos, Majnek Panna Bella
Hétvégén Sukorón rendezték meg a 2017-es Kajak-Kenu Magyar Bajnokságot, ahol helyi éremnek is örülhettünk, ugyanis a 11 éves, pilisszentiváni Majnek Panna Bella a dobogó legfelső és a legalsó fokára is felállhatott.