Sport Indul az ausztráliai Világbajnokság a helyi kerékpárosoknak - Élő közvetítés reggel 7 órától

Reggel 7 órától élő közvetítés segítéségvel is drukkolhatunk a magyar csapatnak, hiszen az ausztráliai montenbike világbajnokságon a Dina Marci, Fetter Erik, Benkó Barbi, Buzsáki Virág, Valter Attila ötös küzd a minél jobb helyezésért váltóban.

Sport Elmarad a Pilisbe tervezett Budapest Rallye

Elmarad a Pilisbe tervezett Budapest Rallye
A hatósági engedéllyel kapcsolatban kialakult helyzet miatt a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség és a Kelet-Autósport Kft. megállapodott arról, hogy a 2017. szeptember 1-2-re tervezett Budapest Rallye-t lemondják. Az elmaradt futam pótlásáról az MNASZ és a Rendező közösen, várhatóan november 10. és 12. között gondoskodik.

Sport Fazekas-Zur Krisztinát választották be az ICF Sportolói Bizottságába

Fazekas-Zur Krisztinát választották be  az ICF Sportolói Bizottságába
A kétszeres olimpiai bajnok Fazekas-Zur Krisztinát a hétvégi racicei világbajnokságon beválasztották a Nemzetközi Kajak-Kenu Szövetség (ICF) Sportolói Bizottságába.

Sport Aranyérmes Fazekas-Zur Krisztina - Győzött a női kajaknégyes 500 méteren

Aranyérmes Fazekas-Zur Krisztina - Győzött a női kajaknégyes 500 méteren
A Takács Tamara, Medveczky Erika, Fazekas-Zur Krisztina, Vad Ninetta összeállítású magyar kajaknégyes aranyérmet szerzett 500 méteren a racicei kajak-kenu világbajnokság vasárnapi versenynapján.

Sport Hazai meccsel indít a vörösvári focicsapat - A Pilisvörösvári UFC őszi sorsolása

A Szigetgyöngye SE ellen lép először pályára a 2017-18-as bajnokságban a Pilisvörösvári UFC együttese. A Pest megyei III. osztály északnyugati csoportjában játszó helyi csapat többek között az ürömiekkel, a pátyiakkal és a perbáliakkal is focizik majd ősszel.

Sport Szeptembertől ismét vívó edzések indulnak Pilisvörösváron

Szeptembertől ismét vívó edzések indulnak Pilisvörösváron
Az elmúlt tanévben újdonságnak számító sportolási lehetőséget próbálhattak ki a gyerekek a Vásár téri általános iskolában, a Pilisi Vívó Sportegyesület szervezésében. Szeptemberben új kezdő csoport indul, minden hétfőn és szerdán 16 órától várják az érdeklődőket.

Sport Benkó Barbara negyedik lett a maraton Európa-bajnokságon

Benkó Barbara negyedik lett a maraton Európa-bajnokságon
Bankó Barbara (Focus XC Team) alaposan meglepte a maraton specialistákat a szlovákiai Szvitben rendezett Mountain bike XCM Európa-bajnokságon. A pilisvörösvári kerékpáros megszerezte a negyedik helyet!

Sport Manhercz gól, magyar ezüst a vízilabda VB-n

Manhercz gól, magyar ezüst a vízilabda VB-n

Hatalmas küzdelemmel zárta szereplését a magyar vízilabda válogatott a 2017-es világbajnokságon, ami ezúttal a második helyezésre volt elég. Manhercz Krisztián, pilisvörösvári büszkeségünk egy találattal és kemény védekezéssel segítette hozzá a hazaiakat az eredményhez.

Sport Hatodik helyen végeztek a helyi kerékpárosok az Európa-bajnokság csapatváltójában

Mint arról a Varkapu.info beszámolt, hazánkat négy helyi sportoló is képviseli az Olaszországban zajló Mountain Bike Európa-bajnokságon. Csütörtökön csapatváltóval vette kezdetét a kontinensviadal, amelyben a magyar csapat a hatodik helyen végzett!

Sport Védekezésben Manhercz volt a császár - Döntőben a magyar vízilabda válogatott

Védekezésben Manhercz volt a császár - Döntőben a magyar vízilabda válogatott
5-7-es győzelemmel döntőbe jutott a magyar férfi vízilabda válogatott csütörtök este a FINA vizes világbajnokságon. Manhercz Krisztián ezúttal nem tudott gólt lőni a Margitszigeten, védekezésben azonban hatalmas szükség volt rá az elődöntőben.