Három hatalmas gólt lőtt Manhercz Krisztián a negyeddöntőben

A negyeddöntőben a magyar férfi vízilabda válogatott Oroszország ellen szállt vízbe a budapesti FINA világbajnokságon. A Margitszigeten a hazai csapat 14:5 győzelmet aratott, vörösvári büszkeségünk, Manhercz Krisztián három hatalmas gólt lőtt.

Az első negyed második felében Manhercz Krisztián egy óriási helyzetet hagyott ki, amikor egy betörés után Török hatalmas passzt adott neki. A következő támadásnál viszont azonnal javított a pilisvörösvári pólós, és hatalmas gólt dobott, amivel 3-0-ra növelte a magyar csapat előnyét.

A vörösvári sportoló újabb góljára nem kellett túl sokat várni, a harmadik negyed elején ugyanis egy lóbát követően Manhercz ismét ellentmondást nem tűrően juttatta hálóba a labdát, ezzel az eredmény 10-1-re változott.

Az utolsó negyedben ismét Manhercz góljának örülhetettünk, ami a 13. magyar találat volt. Az utolsó percben még egyszer kapura lőtt a vörösvári sportoló, ám ez már különösebb tét nélkül landolt az orosz kapus kezében.

Szép volt Krisztián! Szép volt fiúk! Hajrá magyarok!

Július 27-én a görögök következnek az elődöntőben.