Benkó Barbi újra világkupa dobogón!

16:22 | 2011 05. 22.

Kategóriák: Sport

A pilisvörösvári Benkó Barbara a hegyikerékpáros olimpiai-krossz világkupa sorozat második állomásán, Dalby Forest (Nagy Britannia) pályáján idei második dobogós helyezését szerezve a 3. helyen ért célba a 23 év alatti hölgyek mezőnyében.

A német Focus M.I.G. versenyzője a dél-afrikai idénynyitón nyújtott remek teljesítményét ismételte meg, egy technikás, sok kanyarral tűzdelt, épített elemekkel tarkított pályán, ahol egy mezőnyben indult a felnőtt és az U23 mezőny. az abszolút győztes a francia Julie Bresset lett.

A fiatal pilisvörösvári versenyző második dobogós helyezésével a második világkupán megszerezte az összetettben vezetőnek járó trikót.