Téli tornán küzdenek meg a térség focicsapatai

12:02 | 2021 01. 14.

Kategóriák: Sport

A Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont és a Hidegkúti Sport Club ezen a télen VI. alkalommal rendezi meg nagypályás felkészülési tornáját. Rekord számú, tizennégy csapattal vágnak neki az idei Téli Tornának, amíg a korlátozások tartanak, addig sajnos zárt kapuk mellett.

A torna 2021. január 16-tól február 14-ig tart, s a résztvevők közt találjuk többek között a pilisvörösvári, piliscsabai, pilisszántói, zsámbéki, pátyi és nagykovácsi focistákat.

A mérkőzések az alábbi módon alakulnak:

1. forduló

Január 16. szombat

  • 11:00 Hidegkúti SC – Zsámbék SK U19
  • 13:00 II. Kerület UFC U19 – Budajenő KSE
  • 15:00 Budapest Celtic – Piliscsaba SE
  • 17:00 Etyek SE – BVSC U19

Január 17. vasárnap

  • 11:00 Nimród SE – PILE-Szántó SE
  • 13:00 Nagykovácsi USE – Pilisvörösvári UFC
  • 15:00 Csolnoki SZSE – Pátyi SE

2. forduló

Január 23. szombat

  • 11:00 Zsámbék SK U19 – Nagykovácsi USE
  • 13:00 Etyek SE – Piliscsaba SE
  • 15:00 Budapest Celtic – BVSC U19
  • 17:00 PILE-Szántó SE – Csolnoki SZSE

Január 24. vasárnap

  • 13:00 Pilisvörösvári UFC – Budajenő KSE
  • 15:00 NImród SE – Pátyi SE
  • 17:00 Hidegkúti SC – II Kerület UFC U19

3. forduló

Január 30. szombat

  • 11:00 Zsámbék SK U19 – Pilisvörösvári UFC
  • 15:00 II. Kerület UFC U19 – Nagykovácsi USE
  • 17:00 Piliscsaba SE – BVSC U19

Január 31. vasárnap

  • 11:00 Budapest Celtic – Etyek SE
  • 13:00 Nimród SE – Csolnok SZSE
  • 15:00 PILE-SZántó SE – Pátyi SE
  • 17:00 Hidegkúti SC – Budajenő KSE

4. forduló

Február 6. szombat

  • 09:00 Zsámbék SK U19 – Budajenő KSE
  • 15:00 A liga: A4 – B3
  • 17:00 Hidegkúti SC – Nagykovácsi USE

Február 7. vasárnap

  • 11:00 A liga: A2 – B1
  • 13:00 II. Kerület UFC U19 – Pilisvörösvári UFC
  • 15:00 A liga: A3 – B4
  • 17:00 A liga: A1 – B2

5. forduló

Február 13. szombat

  • 11:00 II. Kerület UFC U19 – Zsámbék SK U19
  • 13:00 Budajenő KSE – Nagykovácsi USE
  • 15:00 A liga: A4 – B4

Február 14. vasárnap

  • 11:00 A liga: A3 – B3
  • 13:00 Hidegkúti SC – Pilisvörösvári UFC
  • 15:00 A liga: A1 – B1
  • 17:00 A liga: A2 – B2

 

 

Címkék: , , , , , , , , , , , , ,