Álláshirdetés – Munkatársat keres a Piliscsabai Palánta Általános Iskola

13:44 | 2016 01. 22.

Kategóriák: Pályázatok

A Piliscsabai Palánta Általános Iskola munkatársat keres gazdasági vezető munkakörbe, heti 30-40 órás munkaviszonyban.

A gazdasági vezető feladata:
– az iskola és a fenntartó civil egyesület teljes körű gazdasági – pénzügyi irányítása,
– kapcsolattartás az adományozó cégekkel, személyekkel,
– a vezetői döntések támogatása elemzésekkel, pénzügyi információkkal,
– az iskola és az egyesület éves pénzügyi és gazdálkodási tervének, éves beszámolójának, havi zárlati kimutatásainak, időszakos pénzforgalmi és mérleg-jelentéseinek elkészítése; a pénzügyi terv és a beszámoló adatai valódiságának biztosítása,
– bizonylati fegyelem, a leltározás, a selejtezés, a tulajdon védelmére vonatkozó előírások érvényesítése,
– hazai és uniós pályázatok pénzügyi koordinálása,
– munkáltatói feladatok koordinálása, ellenőrzése.

A munkakör betöltésének feltételei:
– felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
– mérlegképes könyvelői szakvizsga,
– minimum 5 éves vezetői gyakorlat,
– büntetlen előélet.

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:
– önálló munkavégzés,
– jó kommunikációs készség,
– jártasság munkaügyi – társadalombiztosítási területen,
– jogszabályok önálló értelmezése (civil szervezetekre vonatkozóan is).

A munkakör betöltésénél előnyt jelent oktatási intézményben szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:
– felelősségteljes, önálló munka
– innovatív csapat

Bérezés:
– megegyezés szerint,
– a közalkalmazottakra vonatkozó jelenlegi besorolás figyelembevételével.

A munkavégzés helye: Pilisvörösvár, Fő utca 134.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
– fényképes, részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél,
– az álláshely betöltéséhez szükséges képesítés meglétét igazoló okmány (ok) másolata,
– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
– a pályázathoz referenciák csatolhatók.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:
– az alábbi e-mail címre: titkarsag@palanta.hu
– az alábbi postai címre: 2085 Pilisvörösvár, Fő utca 134.

További felvilágosítást telefonon, a 26-374-457-es számon egyeztetve személyesen is szívesen adunk.

(Palánta Iskola)