Álláshirdetés – Munkatársat keres Pilisvörösváron az FML Parts

14:54 | 2021 06. 17.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

Fémmegmunkálással foglalkozó cég pilisvörösvári munkahelyre keres
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
munkatársat.

Feladatok:

  • Beérkező ajánlatkérések feldolgozása.
  • Műszaki rajzok, gyártási dokumentációk készítése.
  • Adott ajánlatkéréshez alvállalkozói és beszállítói ajánlatkérések kiküldése, feldolgozása.
  • Projektek előkészítés.
  • Szükség szerint megnyert munkákhoz gyártási rajzdokumentáció elkészítése Autocad programban.
  • Anyagszükséglet összeírása, a gyártási folyamat egyeztetése.
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség.
  • Autocadés műszaki rajzok ismerete.
  • MS Office programok (Word, Excel) ismerete.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Megbízhatóság, ambíció, jó problémamegoldó készség,
  • Lemezmegmunkálásban, forgácsolásban, mechanikai alkatrészek és szerelt egységek gyártásában szerzet tapasztalat előnyt jelent.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az allas@fmlparts.com e-mail címen várjuk.

(FML Parts)

Címkék: , ,