Álláshirdetés – Szállítmányozási ügyintézőt keresnek Pilisvörösváron

12:30 | 2020 10. 25.

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári központunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Szállítmányozási ügyintéző

Feladatok:

  • A saját kiszállítási körzeten kívüli küldeményekhez kapcsolódó szállítmányozási
    feladatok ellátása:
  • Gépkocsivezetők által beszállított áruk okmányainak átvétele, azok ellenőrzése
  • A szállítmányozási adatok rendszerbe történő előrögzítése
  • Ügyfél elektronikus (EDI) megbízásainak átvétele, ellenőrzése, javítása
  • Diszpozíció, járatok indítása
  • Fuvarszervezés, egyeztetés egyéb telephelyek diszponenseivel, fuvarozókkal
  • Kapcsolattartás a gyűjtőraktárral

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • angol és/vagy német közép szintű nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • kiváló kommunikációs készség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • szállítmányozási területen szerzett többéves munkatapasztalat
  • integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Munkaidő: 10:00 – 18:30 -ig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzát krisztina.gal@dachser.com , laszlo.nagy@dachser.com mail címre.