Álláshirdetés – Számviteli ügyintézőt keres a solymári PEMÜ

08:11 | 2023 01. 23.

Kategóriák: Al kiemelt, Pályázatok

A PEMÜ Műanyagipari Zrt., folyamatosan bővülő műanyagipari termékeket előállító vállalat munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Számviteli ügyintéző

Feladatok:

  • Üzletági könyvelési feladatok ellátása
  • Üzletági pénzügyi feladatok ellátása
  • Beruházások könyvelése, nyilvántartása
  • Egyéb adminisztrációs feladok

Elvárások:

  • Számviteli ügyintéző / érettségi
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • A jelentkező legyen igényes a munkájára

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Angol/német nyelvtudás
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás költségeinek támogatása

Munkavégzés helye:

  • 2083 Solymár, Terstyánszky Ödön utca 89.

  • A pályázatokat a csenge.cseke@pemu.hu e-mail címre várjuk.

(PEMÜ Zrt.)

Címkék: , ,