Álláshirdetés – Vezérigazgatói asszisztenst keres a solymári PEMÜ

14:40 | 2022 03. 31.

A PEMÜZrt. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Vezérigazgatói asszisztens

Feladatok:

  • A felsővezető programjainak egyeztetése, a hatékony időkihasználás biztosítása
  • A felsővezető programjaihoz a szükséges logisztikai és egyéb kapcsolódó feladatok ellátása (feltételek biztosítása, egyeztetése, megrendelése)
  • A külső és belső bejelentkezések koordinálása, az érkező vendégek fogadása
  • Értekezletek, találkozók előkészítése, gondoskodás a szükséges feltételek rendelkezésre állásáról
  • Vállalati folyamatok összefogása, határidők figyelése
  • A bejövő és kimenő levelezés és egyéb dokumentumok nyilvántartása, irattározása
  • Céges rendezvények szervezése
  • Levelek, emlékeztetők írása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős felhasználói szintű jártasság MS Office (Excel, Word, PowerPoint) és internet használatában
  • Megbízható, precíz és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • 2083 Solymár, Terstyánszky Ödön utca 89.

  • A pályázatokat a csenge.cseke@pemu.hu e-mail címre várjuk.

(PEMÜ Zrt.)