A napokban osztotta meg Facebook-oldalán a zsámbéki Aurevoir. zenekar a hírt, miszerint augusztus 18-án, éjszaka több mint félmillió értékben loptak el tőlük hangszereket egy budapesti parkolóban.

A napokban osztotta meg Facebook-oldalán a zsámbéki Aurevoir. zenekar a hírt, miszerint augusztus 18-án, éjszaka több mint félmillió értékben loptak el tőlük hangszereket egy budapesti parkolóban.
 
A zenekar elmondása szerint sosem szokták az autóban hagyni éjszakára a hangszereket, ez alkalommal azonban az aznapi koncertet egy másik is követte, így végül nem pakoltak ki belőle. A budapesti Dob utca 23. szám alatt parkoló ezüst ford mondeóból az este folyamán gitárokat, hangszórókat és egyéb hangszereket tulajdonítottak el.
 
A zenekar arra kér mindenkit, amennyiben bármilyen információja van az esetről, azt jelezzék nekik! „Terjesszétek, van rá reményünk, hogy valahol előkerülnek” – olvasható a bejegyzésben. 
 
Az eltűnt felszerelések listája:
 
  • Eastman Md305 mandolin
  • Crafter De7 gitár
  • Epiphone EJ200 gitár
  • Pearl ballábas duplázó lábgép Gibraltar tokban Meinl headliner kolomppal
  • Behringer B210 aktív hangszóró
  • Olajzöld RACKA táska

 

Bármilyen használható információt az ügy kapcsán az Aurevoir. zenekar Facebook-oldalán lehet jelezni! ITT>>>

 

A Varkapu.info korábbi interjúja Agócs Mártonnal, a zsámbéki zenekar alapítótagjával ITT érhető el>>>

(Varkapu.info)