Álláshirdetés – Könyvelőt keresnek Pilisszentivánon

16:47 | 2021 10. 06.

Pilisszentiváni folyamatosan bővülő könyvelőiroda keres munkatársat könyvelő munkakörbe.

Feladatok:

  • Bejövő, kimenő számlák, bankkivonatok könyvelése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Havi egyeztetések elvégzése, kimutatások, statisztikák készítése

Végzettség:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Adóbevallás kitöltési ismeretek
  • Beszámoló összeállítási ismeretek
  • Bérszámfejtési ismeretek

Elvárások:

  • Könyvelésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Egy tetszőleges könyvelőprogram felhasználói szintű ismerete (RLB kettős könyvvitel előny)

Amit kínálunk:

  • Megbízható háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pilisszentiván

Jelentkezés módja: A pályázatokat fizetési igény megjelölésével 2021. október 30-ig a viktor.miksa@miksaestarsa.hu e-mail címre várjuk.

(Miksa és Társa Kft.)

Címkék: , , ,