Győzelem Brazília ellen – Gól és kihagyott ötméteres Manhercz Krisztián neve mellett

15:22 | 2016 08. 18.

Kategóriák: Sport

Miután kedden a magyar férfi vízilabda válogatott vereséget szenvedett Montenegró ellen a nyolvaddöntőben, a csapat csütörtökön azért csobbant medencébe, hogy az ötödik helyet megszerezze az olimpián. Brazíliát 13-4-re győzték le Manhercz Krisztiánék, így két nap múlva a görög vagy a spanyol válogatott következik.

A pilisvörösvári pólós a második negyedben dobott gólt, amivel 6-1-re módosította az addig is szép eredményt, majd még ugyanebben a játékrészben egy kapufát is lőtt.

A harmadik negyed végére már 11-4-re vezetett a magyar válogatott, miközben Manhercz Krisztián egy ötméterest is kihagyott a 22. percben. A mérkőzést természetesen mindez nem befolyásolta, a vége 13-4 lett a magyar csapat javára.

MAGYARORSZÁG-BRAZÍLIA: 13-4